Modelka Andrea Verešová sa na gréckom ostrove Mykonos stretla s dlhoročnou priateľkou doktorkou Alenou Pallovou. Pri ich spoločnej fotografii vám padne zrak len na jedno..

Známe krásky a spoločné priateľky sa náhodne stretli vo vychytenej luxusnej destinácii Mykonos, kam s obľubou jazdievajú všetci prominentni. Pri náhodnom stretnutí si nazebudli vyfotiť spoločnú fotografiu, ktorá okamžite obletela sociálne siete.

Najkrajšie Slovenky na ostrove?

"Je vždy milé stretnúť priteľov z tvojej rodnej zeme," začala Andrea Verešová v popise pod fotografiou. "Boli sme v súťaži Miss v tom istom roku. ja som vyhrala súťaž Miss Slovensko, ona sa umiestnila na treťom mieste v súťaži Miss Universe. Čaj je pominuteľný," zaspomínala si nostalgicky známa modelka.

Ah, tie nohy..

Pri pohľade na spoločnú fotografiu dvoch úspešných dám však pohľad padne len na jedno.. A to neuveriteľné dlhé a štíhle nohy, ktoré patria k ich tajným zbraniam. V krátkych mini šatách a vysokých podpätkoch ich zvodnosť pôsobila ešte viac. Musíme povedať, že krásnym Slovenkám to na gréckom ostrove veľmi svedčalo a po ich dlhých nohách by túžilo mnoho z nás. Čo poviete?

Pozrite, ako dovolenkujú tieto známe krásky!