Dnes už moderátor hlavného spravodajstva Viktor Vincze si kariéru vydláždil pekne krôčik za krôčikom. Ešte ako mladý chlapec prešiel náročnými kastingmi a v televízii začínal ako redaktor. Dnes už sa mu však sype jedna ponuka za druhou!

Keď Viktor nastúpil do Markízy ako neskúsený redaktor, pod ochranné krídla si ho vzala ostrieľaná Danica Kleinová. Tá mu vysvetlila, ako sa správať v teréne, čo sa pýtať a ako urobiť kvalitnú reportáž. Postupne sa dokonale oťukal, a to až natoľko, že v roku 2014 vyskočil v kariérnom rebríčku poriadne vysoko! Markíza ho spravila novým moderátorom obľúbenej relácie Reflex, v ktorej sa striedal s Kvetou Horváthovou a Patrikom Hermanom.

Po piatich rokoch sa na obrazovky Markízy vrátila nablýskaná šou Let‘s Dance a jej hlavným moderátorom sa stal práve Vincze. Šou sa skončila len nedávno a my sme zistili, že televízia dala Viktorovi ďalší lukratívny kšeft! Markíza totiž pred pár týždňami oznámila, že obľúbený denný seriál Oteckovia sa po štyroch rokoch definitívne končí, ale pre divákov má nové prekvapenie. Namiesto Oteckov totiž už čoskoro začne vysielať celkom novú šou s Vinczem! VIAC DO DOZVIETE V GALÉRII TU

O čom bude nová šou? Pokračujte na druhú stranu.