Zuzka Belohorcová je na sociálnych sieťach veľmi aktívna. Ukazuje nie len svoje súkromie, ale aj zmeny v jej výzore. Pred pár dňami prekvapila dokonalým outfitom.

Zuzka s rodinou obľubujú teplé podnebie, a preto sa rozhodli presťahovať za morom a slnkom. Prestriedali už viacero exotických krajín a momentálne zakotvili na Tenerife. Na Instagrame často ukazuje svoje deti, ktoré sú nadané po rodičoch. Ovládajú nie len viacero jazykov, ale obľubujú aj športy, či tance. Zuzana nie je človek, ktorý často experimentuje s vlasmi.

Na jej farbu a strih sme zvyknutí už zopár rokov. Pred niekoľkými týždňami sa rozhodla pre zmenu. Fanúšikovia sa zhodli na tom, že touto zmenou neskutočne omladla. "Krásna, ako také dievčatko...O dve dekády mladšia," komentovali fanúšikovia. Vlasy trošku zosvetlila a skrátila, no na kráse jej to iba pridalo. 

Čoskoro sa blíži sviatok zamilovaných a influencerka sa na sociálnej sieti predviedla v odvážnom a dokonalom outfite, ktorý jej sadol ako uliaty. Fanúšikovia ju zaplavili vlnou pochvál. "Tá farba vám neskutočne pristane," napísal nadšený komentujúci. FOTKU OUTFITU NÁJDETE V GALÉRII TU