Zuzana sa na instagrame často pýši pózovaním v plavkách. Môže si to dovoliť, po dvoch deťoch vyzerá naozaj perfektne, píše Eva.sk

Zuzana, ktorá v súčasnostis rodinou žije na Tenerife prezradila, ako sa udržuje vo forme: "Samozrejme, že vekom pribúdajú vrásky, pokožka stráca pružnosť, metabolizmus je už pomalší, ťažšie sa zhadzujú nejaké tie kilečká navyše, všetko sa na človeka už lepí. Musíme sa to však naučiť prijať a nejako mimoriadne to neprežívať. Človek musí na sebe stále pracovať, aby sa dobre cítil. Pohyb je veľmi dôležitý pre celkové zdravie a normálne fungovanie organizmu. Aj teraz sa veľa hýbem, chodím do fitka, behám po schodoch, cvičím pilates, plávam."

Zuzka Belohorcová s filtrom
Zuzka Belohorcová s filtrom
Zdroj: Instagram

"V Amerike sme mali rôzne kruhové tréningy, boli sme skupinka, ktorá chodila behať po schodoch v štyridsaťsedem poschodovej budove, kde sme bývali. Keď som občas nevládala a videla som vedľa seba cvičiť oveľa staršie dámy, bolo to veľmi motivujúce. Hovorila som si: „Čo si horšia ako ony?“ Jasné, že nie! Dala som to a niekedy aj dvakrát. Tento druh pohybu mi veľmi vyhovuje, aj teraz na Tenerife behám po schodoch. Osvedčilo sa mi to ako perfektný cvik na pevné pozadie," radí ženám Zuzana.