Zuzana Belohorcová otvorene o svojich chirurgických zákrokoch.

Známa slovenská moderátorka sa nedávno pochválila veľkou zmenou, ktorá jej ubrala vek minimálne o 20 rokov. Zuzana si nechala po niekoľkých rokoch predĺžiť svoje krátke vlasy, vďaka čomu poriadne omladla. Nie sú to však len vlasy, ale aj plastické operácie, ktoré bývalú moderátorku udržujú v TOP forme!

FOTOGRAFIE ZUZANY PO PREMENE NÁJDETE TU!

Belohorcová sa netají tým, že voči plastickým operáciám má pozitívny vzťah. Ako však sama uvádza pre magazín Blesk.cz, všetko je potrebné robiť s mierou. Keď sa tie zákroky robia decentne a vyzerá to na vzhľad krásne, tak prečo nie,“povedala na adresu estetických vylepšení.

Ako sama moderátorka priznáva, aj ona už má čo to za sebou.„Po pôrode somsvojmu poprsiu dopomohla k forme. Minulý rok som si dala urobiť viečka,“hovorí slovenská kráska otvorene o svojich plastických operáciách.

Zuzana Belohorcová s dcérou Salmou.
Zuzana Belohorcová s dcérou Salmou.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CoK2rVurt8K/

Či Zuzana tieto plastické operácie naozaj potrebuje alebo nie, je otázkou vkusu a vlastného presvedčenia, ako však sama hovorí, starnutia a veku sa nebojí.„Za svoj vek som sa nikdy nehanbila. Manžel mi hovorí, že o chvíľu budem v klube päťdesiatničiek - a ja na to, veď to tak je! Vek nezastavíme, ale myslím, že je skvelé, keď človek starne s gráciou,“ vysvetlila svoj postoj k estetickým zákrokom známa Slovenka. Či si Zuzana znova ľahne pod skalpel, alebo nechá svoje telo prirodzene starnúť, ukáže len čas. FOTOGRAFIE ZUZANY PO PREMENE NÁJDETE TU!