Ako ďalší sa v Extrémnych premenách pustil do boja s kilami Jaro Krempaský (23) z Košíc, ktorý bol taký tlstý, že ani nevychádzal z domu. Vážil 265 kg. Žiaľ, v šou sa mu nepodarilo dosiahnuť stanovený cieľ váhy, a tak sa nedočkal ani galavečera. Mladík zlyhal a Molnár len ťažko hľadal slová, píše Plus 1 Deň.

Jaro pri 9-mesačnom vážení úplne zlyhal. Od polročného váženia totiž schudol iba 10 kíl – na váhu 197 kg. Sám napokon priznal, že chudnutie nedodržiaval. Molnár bol z neho zhrozený. „Doktora od nás nedostaneš,“ oznámil Jarovi, ktorý dokonca počas točenia šou prišiel aj o prácu. „Je to katastrofálne a hazardovanie so životom,“ povedal mu Molnár nahnevane. „Bez tvrdej disciplíny a pravidiel sa nikdy nikam neposunieš,“ pokračoval. Jaro sa zobral a nahnevane z váhy odišiel.

"To, že zlyhal, je výsledok jeho postoja. Nedokázal veriť tomu, že keď bude naozaj poctivo makať a trénovať a bude mať silné morálno-vôľové vlastnosti, tak tú premenu je schopný dotiahnuť do úspešného konca," povedal otvorene Maroš Molnár.

"Vedel som, že je brutálne lenivý, inak by nedopustil, aby vážil 265 kíl. Ale dúfal som. Moja úloha nie je pochybovať ale urobiť všetko pre to, aby som ho doviedol do víťazného konca. O to som sa snažil celý čas, bohužiaľ, nedopadlo to tak, ako by som chcel, aby to dopadlo," zdôraznil tréner. FOTO JARA POČAS ŠOU NÁJDETE TU!