Zalando, popredná európska platforma pre módu a životný štýl bude počas celého vianočného obdobia šíriť po Európe radosť prostredníctvom kampane #RadosťPatríNám.

Prostredníctvom kampane chce Zalando osláviť chvíle radosti a šťastia, ktoré v tomto období prežívame. Či už sú to nostalgické rodinné stretnutia, spájanie sa so starými priateľmi alebo trávenie vzácneho času s pre nás jedinečnými ľuďmi, Zalando podnecuje ľudí k oslave radosti vo všetkých jej formách. #RadosťPatríNám predstavuje účelový krok smerom k novému normálu, pričom berie do úvahy výzvy, ktorým sme v uplynulých mesiacoch všetci čelili.

„Uplynulé dva roky priniesli mnohé výzvy pre nás všetkých a Zalando si zaumienilo vniesť do tohtoročných vianočných sviatkov dobrú náladu. Spoločenstvá po celej Európe si chcú vynahradiť stratený čas“, povedal Ralph Rijks, podpredseda spoločnosti Zalando pre marketing.

Zalando vytvorilo lokálnu amplifikáciu kampane pre Slovensko, ktorá je dôkazom toho, že sa radosť často skrýva aj v neobyčajných okamihoch, ktoré prežívame spoločne s blízkymi. V decembri sa tak v rámci kampane #RadosťPatríNám podelia o veci, ktoré im prinášajú radosť aj lokálne talenty. Konkrétne ide o modelku, influencerku a vicemiss z roku 2018 Yasmine Taty s jej dvojičkami Khloe a Ryanom, ktorí si spoločne s maminou postavili svet plný radosti. Do kampane sa zapojil aj youtuber Exp10ited, ktorý si spoločne s umelcom Petrom Hlavičkom vytvoril prvý personalizovaný outfit.