Herečka a speváčka Nela Pocisková vyzerá lepšie, ako kedykoľvek predtým! Spolu s manželom a hercom Filipom Tůmom má už dve detičky, čo by sme pri pohľade na ňu vôbec nepovedali.

Nela Pocisková venovala svojmu mužovi krásne slová
Zdroj: Instagram Nela Pocisková

Mladá herečka Nela Pocisková, si tieto dni určite užíva chvíle s rodinou. Občas sa tým pochváli aj na sociálnych sieťach, a tak máme možnosť pozorovať, aká šťastná je s kolegom a rovnako hercom Filipom Tůmom, s ktorým sa zoznámila, ako inak, na pľaci.

Pred rokmi sa totiž stretli na natáčaní populárneho slovenského seriálu Búrlivé víno, a odvtedy sa ich životy rapídne zmenili. Okrem toho, že sa spojili, z ich lásky vzišli dve detičky, ktoré im teraz určite robia veľkú radosť.

Približne pred šiestimi rokmi už bolo verejnosti známe, že sú spolu a tvoria pár. Vtedy sa však na krátky čas dokonca i rozišli, no nakoniec sa dali opäť dokopy. A Nela onedlho na to oznámila verejnosti, že čaká bábätko.

A tak sa im v roku 2016 narodil syn Hektor a čoskoro na to aj dcérka Liana, ktorú Nela porodila úplne neplánovane v aute! Uf, našťastie všetko dobre dopadlo a majú dve krásne a zdravé detičky. Navyše Nela vyzerá skutočne úžasne, a keby sme nevedeli, že je už dvojnásobnou maminkou, ani by sme to o nej nepovedali!

Teraz totiž zverejnila fotky, ktoré nám všetkým vyrazili dych! Len sa pozrite…