Je známe, že známy slovenský raper Majk Spirit bol vcelku dlho single, kým spoznal krásnu ukrajinskú modelku Mariu. A počarovala mu natoľko, že je už jeho manželkou a vychovávajú spolu bábätko…

Majk Spirit
Zdroj: Instagram.com/MS

Raper Majk Spirit, vlastným menom Michal Dušička, je už nejaký ten čas ženatý, a nedávno sa z neho stal tatko. Spolu s manželkou Mariou si momentálne užívajú spoločné chvíle rodičovstva, ich dcérka, ktorej dali netradičné meno Aria, im iste robí veľkú radosť.

Rodinka sa momentálne aj napriek súčasnej nepriaznivej pandemickej situácii rozhodla riskovať a vybrala sa do Dubaja, kam chodia mnohé známe osobnosti nášho šoubiznisu. Napríklad aj Dominika Cibulková. Ale vráťme sa k rodine Dušičkovej.

Ako ste už možno postrehli, Michal aj Maria patria medzi „fanúšikov“ sociálnych sietí, a tak sem-tam niečo zdieľajú so svetom, teda s nami. Našťastie. Aj teraz zverejnili spoločné fotografie z Dubaja, z ktorých vám rozhodne padne sánka!

Maria na nich totiž vyzerá, ako keby ani nerodila len pred štyrmi mesiacmi! WOW! Otvorte si našu galériu, kde ju nájdete…