Sexuálne šteklenie? Áno. Naplno vychutnané intímne chvíle sú súčasťou obrazu o tom, čo robí ženu šťastnou a spokojnou. A aby sa ten obraz naplnil, a žena si mohla život vychutnávať bez obmedzení, je dôležitá jej chuť a motivácia byť aj v sexuálnej oblasti sebaistá.

Bežnou súčasťou starostlivosti o sebaúctu nežného pohlavia je udržanie intímnych funkcií v dobrom stave. A práve výživový doplnok LIBIFEME® môže byť aj pre Vás osvedčeným pomocníkom.

Intímne „nepohodlie“ v podobe zníženej lubrikácie vaginálneho prostredia, ktoré vedie k vaginálnej suchosti a pocitu bolesti počas intímnych chvíľ sa prejavuje až u 48 % žien vo veku 18-65 roka života. Výsledkom je znížené sexuálne potešenie a narušená rovnováha vaginálnej mikroflóry.

Libifeme® pre ženy v plodnom veku a Libifeme® Meno 50+ pre ženy v období menopauzy prinavrátia ženám pôžitok z intímneho života vďaka podpore fyziologického zvlhčenia slizníc a zvýšenému prekrveniu slizníc v erotogénnych oblastiach, čo vedie k vyššej citlivosti a prežívanému potešeniu pri pohlavnom styku.

ilustračné foto
ilustračné foto
Zdroj: Libifime

Výživové doplnky LIBIFEME® a LIBIFEME® Meno 50+ s rastlinnými extraktmi z koreňa Ferula assafoetida a z plodov kapary, potencované vitamínmi C a E s významnými antioxidačnými účinkami predstavujú prirodzené, pohodlné a diskrétne riešenie.

Assafoetida je rastlina známa v prírodnej medicíne ako „rastlina bohov“, pre svoju schopnosť pozitívne vplývať na elasticitu slizníc a kože a stimulovať produkciu pohlavných hormónov v ženskom tele.

LIBIFEME® podporuje zvlhčenie a prekrvenie slizníc, čím zvyšuje citlivosť v erotogénnych zónach a pôžitok v intímnych chvíľach.
LIBIFEME® Meno 50+ pre ženy v období menopauzy je doplnený o extrakt z ľanových semienok s vysokým obsahom fytoestrogénov. Okrem uvedených vlastností napomáha aj pri zvládaní symptómov menopauzy ako sú návaly a nočné potenie.

Produkty LIBIFEME® dostanete kúpiť výhradne v lekárňach. Viac informácií nájdete aj na www.libifeme.sk

ilustračné foto
ilustračné foto
Zdroj: Libifeme