Konečne je to tu! Slnko sa na nás začína čoraz smelšie usmievať. Častejšie mu nastavujeme svoju tvár, a postupne vyzliekame kabáty a hrubé svetre. Pod tenšie svetríky a blúzky rozhodne budeme potrebovať novú spodnú bielizeň. Podprsenku, ktorá nieje praním a nosením zdeformovaná a zašednutá, nohavičky, ktoré nám aspoň trošku vyformujú postavu.

Tipy a triky ako kúpiť vhodnú spodnú bielizeň

Dovoľte mi, prosím, aby som sa s Vami podelila o niekoľko skúseností, toré som získala za 10 rokov predaja dámskej bielizne. 

Dnešný trh ponúka širokú škálu bielizne. Výnimočnú pozornosť si vyžaduje najma podprsenka. Jej výberu venujte dostatočné množstvo času, aj energie pri skúšaní.

Prihliadajte prosím na strih zvolených šiat, či blúzky. Často si vyžadujú podprsenku s odnímateľnými ramienkami, či korzet.

Ak Vám prvá podprsenka, ktorú ste si dali na seba nesadla, nevešajte hneď hlavu. Skúšajte vytrvalo ďalej. Ochotný personál Vám určite dobre poradí.

Pokiaľ patríte k tým, ktoré chcú svoju postavu trošku vyformovať, siahnite po formujúcej bielizni, ako je body, sťahovacie nohavičky, či zmenšujúca podprsenka tzv. MINIMIZER. Pre optické zvačšenie poprsia slúžia podprsenky pusch up, alebo tzv. MAXIMIZER

Spojte príjemné s užitočným a vyrazte na "lov" po dobrej podprsenke so sestrou, alebo s dobrou ka- marátkou. Ohodnoťte sa navzájom.

Pri skúšaní sa predkloňte, poskočte si, jednoducho, hýbte sa, aby ste zistili, či Vám podprsenka skutočne dobre a pevne sedí. Deň by Vám určite pokazilo, keby ste si museli neustále niečo naprávať, kontrolovať, podvihovať.

Pozor na priehľadné materiály, najma, ak nemáte postavu supermodelky. Ak ste si zvolili blúzku z takéhoto materiálu, oblečte si pod ňu elegantné tielko, alebo košieľku.

A ešte trošku ohľaduplnosti. Ak by ste si nezvolili hneď prvý model, je vhodné mať po ruke vlhké obrúsky. Pri skúšaní sa možete spotiť a vtedy je dobré použiť obrúsky na pozotieranie potu. Potom skúšajte ďalej.

Možno si po prečítaní týchto riadkov poviete: " Ó tá je ale múdra! Ale ako sa máme vyznať v tom množstve krásnej bielizne, ktorú vidíme v predajniach? A hlavne kde zohnať ten ochotný personál o ktorom tu píše? Skúsime splniť Vaše očakávania u nás v predajniach BODYLINE v Bratislave.


BODYLINE
Miletičova 36, 821 08 Bratislava
t.č. 02/ 556 41 354


BODYLINE
Krížna 40, 811 07 Bratislava
t.č. 02/ 555 66 486

Možete si kliknúť na stránku www.bodyline.sk, tam nájdete aj náhľady na predajne, aj mapku. Na záver Vám prajem veľa šťastia, zdravia a lásky a veľa zábavy pri nákupoch spodnej bielizne. Užite si to!!

Platená reklama