Alexandra Carlin tvorila pre množstvo luxusných svetových značiek, jej vône si bežne kupujeme aj na Slovensku.

Oriflame
Zdroj: PR

Značka švédskej prírodnej kozmetiky Oriflame pracuje v každej kategórii svojich produktov so špičkovými odborníkmi. Väčšinu z nich priamo zamestnáva vo svojich dvoch centrách na výskum a vývoj rastlinných kmeňových buniek, v prípade vôní neraz využíva aj služby renomovaných parfumérov. Inak tomu nebolo ani v prípade aktuálnych noviniek, ktoré do Bratislavy priamo z Paríža prišla predstaviť parfumérka Alexadra Carlin.

Parfumérka svetových značiek vytvorila novinky pre Oriflame
Alexandra Carlin sa pre viac ako nevšedné povolanie parfumérky rozhodla vo veku 18 rokov. Začala študovať na Medzinárodnom inštitúte parfumov, kozmetiky a aróm (ISIPCA) vo Versailles v roku 2020. Hneď potom sa zamestnala v parfumérskom dome, v roku 2018 získala ocenenie Talent du luxe et de la séduction. Vo svojej kariére tvorila vône pre značky ako Adidas, Amouage, Betty Barclay, David Beckham, Ferrari, Givenchy a ďalšie.

„Na Slovensko som prišla predstaviť novinku z mojej tvorby, je ňou pánska toaletná voda Eclat Toujours, ktorú som vytvorila pre Oriflame,” povedala, „Je to veľmi príjemná a svieža romantická vôňa. Pri jej tvorbe moje zadanie znelo, že by mala byť súčasťou muža, ktorý si svoju vyvolenú dokáže zas a znova získavať.” Hoci Alexandra Carlin podľa vlastných slov nikdy nenosí vône, ktoré sama vytvára, jej partner ich, naopak, nosí s veľkou radosťou. Novú vôňu Eclat Toujours zrejme aj mysliac na neho vyzdvihla ako vhodný darček na Valentína: „Pre mňa je vôňa príbeh. Za každou vôňou sa nejaký príbeh ukrýva, nejaký zážitok, pocit, myšlienka, moment.”

Nová pánska vôňa od Oriflame v sebe skrýva okrem iných zložiek tóny mäty, ktorá jej pridáva na sviežosti, kosatca, ktorý jej pridáva na podmanivosti a kože Cuir Corroyé, ktorá je akoby osobným podpisom Alexandry Carlin: „Mám rada surové materiály, ktoré veľmi rada využívam,” Konkrétne Cuir Corroyé predstavuje veľmi kvalitný druh kože.

Predstavila aj novinku svojich kolegýň
Okrem vlastnej vône predstavila aj vôňu svojich kolegýň, ktoré ju pripravili tiež pre Oriflame. Dámska parfumová voda Infinita v sebe skrýva mandarinku, jazmín či kašmírové drevo a je vyjadrením modernej ženskosti.

Novinkou je aj romantická vôňa pre ňu Eclat Amour. Objednajte si voňavé novinky od Oriflame na www.oriflame.sk, teraz v uvádzacích zľavách!