Ťažko sa tomu verí, ale... 20 celebrít, ktoré nepijú alkohol

Ťažko sa tomu verí, ale... 20 celebrít, ktoré nepijú alkohol
Celebritný život je plný party, na ktorých nechýba alkohol, či dokonca drogy. Predstavte si, že medzi slávnymi sa nájdu aj takí, ktorí nemajú vôbec žiadnu potrebu siahnuť po poháriku, či už z vlastného presvedčenia, alebo z nevyhnutnosti. V našej galérii ich nájdete kompletne všetkých - vedeli ste to o nich?

Nezvládli to: 20 celebrít, ktoré sa pokúsili spáchať samovraždu

Fešácky škótsky herec Gerard Butler sa roky trápil so závislosťou na alkohole i drogách, a tak v súčasnosti musí sekať dobrotu. Dnes už je to 20 rokov, čo poctivo dodržiava abstinenčný život a zdá sa, že s tým nemá absolútne žiadne komplikácie. Pravdupovediac, ani by sme to naňho nepovedali, zdá sa byť taký bezproblémový a vyrovnaný. Brali by sme, no nie?

Celebrity, ktoré ľudia najviac neznášajú: Kardashianky nás neprekvapili, ale...

V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie celebrity, ktoré by ste na alkohol určite nepresvedčili. O ktorých ste to vedeli?

Autor: Simi
Zdroj foto: Gettimages


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Ťažko sa tomu verí, ale... 20 celebrít, ktoré nepijú alkoholŤažko sa tomu verí, ale... 20 celebrít, ktoré nepijú alkoholŤažko sa tomu verí, ale... 20 celebrít, ktoré nepijú alkohol+17Ťažko sa tomu verí, ale... 20 celebrít, ktoré nepijú alkohol
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac