Boli to už 3 mesiace, čo som Mirka videla poslednýkrát. Chodili sme spolu vyše roka, ale pre jeho nekonečné obchodné cesty sme sa rozhodli vzťah ukončiť. Cítila som sa neprekonateľne sama, pravdupovediac, nič ma nebavilo, ale nechcela som byť tá, ktorá by dobehla späť. Moju zlú náladu si všimla aj kamarátka Katka, robila v rovnakom obore ako Mirko, tiež práca spojená s obchodom. Jedného dňa prišla za mnou, či si nechcem urobiť výlet do hôr. Mala tam večierok z práce, a keďže nemala priateľa, rozhodla sa, že zoberie mňa a spojíme potrebné s užitočným. Najskôr som trošku namietala, nemala som vôbec náladu na večierok, na ktorom budú samí snobi. Nakoniec som sa však rozhodla - pôjdem a prečistím si trošku hlavu.

Erotická poviedka: Nečakané zblíženie, neodolala som!

V piatok sme dorazili na miesto a večer nás čakal večierok. Urobili sme si make-up, obliekli zabaleníé koktejlky, s medeným vlasmi som si starosti nerobila a nechala ich voľne rozpustené. Vychystané sme sa pobrali do veľkej sály, z ktorej už z diaľky bolo počuť príjemnú hudbu. Pri vstupe som na sebe zacítila pohľady mužov. „Nevyzerám príliš vyzývavo?" napadlo mi. So šampusom v ruke som počúvala pracovné debaty ľudí, ktorých som v podstate vôbec nepoznala. Prešla som teda na terasu, odkiaľ vanul príjemný čerstvý vzduch. Dopila som šampus, pohár odložila na neďaleký stôl a keď som zodvihla zrak, zazrela som na opačnom konci sály jeho. Mirka.

Neverila som, že je tam. Všetky potláčané city sa okamžite vynorili, ako keby to bolo len teraz, čo sme sa zoznámili. Mal na sebe čierny priliehavý oblek, košeľu takmer po prsia rozopnutú, bol vždy športový typ a tento štýl sa mu páčil. Tmavé vlasy sa mu jemne vlnili a modré oči by roztopili aj ľad. Bola pri ňom vysoká blondínka, jeden z tých modelkovských typov, ktoré sa zavesili vždy na toho najkrajšieho chlapa. Prebehol mnou tŕň žiarlivosti, chcela som čo najskôr odtiaľ odísť, no v tom ma zbadal aj on. Možno to trvalo minútu, možno viac, ale zdalo sa mi, že tam stojím strnutá celú večnosť. Oči zo mňa nespustil a namieril si to rovno ku mne. Zozbierala som posledné zvyšky sily a rýchlym krokom vybehla na schody, ktoré viedli do malého parku. Neskoro, jehoi ruka už ležala na mojom ramene.

„Leni, čo tu robíš? Bol som milo prekvapený, keď som ťa zazrel, kam utekáš?" povedal tie otázky tak rýchlo, že som nevedela, čo povedať. „Prepáč, tieto večierky nie sú pre mňa. Idem si už ľahnúť, nech si oddýchnem," vyhabkala som ešte rýchlejšie. „Tak ak dovolíš, rád ťa odprevadím. Nikdy nevieš, na koho natrafíš po ceste." Po chrbte mi prebehli príjemné zimomriavky, no predsa len som to musela povedať: „Nie, ďakujem, pôjdem aj sama. Vráť sa k svojej priateľke, určite ťa už zháňa, že kde si." „Myslíš Michaelu? To je len kolegyňa zo zahraničia, je tu len tento víkend a potom odchádza. Poďme už , lebo mi tu ešte prechladneš." Presvedčil ma svojím pohľadom.

Erotická poviedka: Nečakané zblíženie, neodolala som!

Podal mi sako, z ktorého sálalo jeho teplo a príjemná korenistá vôňa. Po ceste na izbu sme prehovorili len pár viet, nevedeli sme, čo povedať. Srdce mi celou cestou bilo ako zvon, chcela som byť čo najskôr na izbe. Keď sme zastali pred dverami, podala som mu sako, zaďakovala a v sekunde som stála medzi otvorenými dverami. Na rozlúčku som mu ešte povedala ,,ahoj" a poslednýkrát pozrela do jeho očí. Dvere som už mala takmer zatvorené, keď nakoniec urobil to, po čom som túžila. Troškou sily ich znovu otvoril. V okamihu som cítila jeho pery na svojich. Jednou rukou si ma pritiahol k sebe a druhou šikovne zavrel dvere. Oprel ma o stenu a jeho ruky blúdili po mojom tele.

„Leni, tak veľmi si mi chýbala, nemôžem byť bez teba." Vtedy sa moja obranná bariéra zrútila ako domček z karát. Tak veľmi som po ňom túžila. Pomaly mi stiahol jedno ramienko na šatách a odhalil môj prsník. Bradavka bola vztýčená vzrušením, jemne si ju zobral do úst a láskal jazykom. V tom momente som úplne zvlhla a chcela som ho ešte viac. Rukou mi vošiel pod šaty do nohavičiek a začal mi jemne dráždiť to najhorúcejšie miesto. Bola som taká vlhká, že jeho prsty jemne kĺzali a moje vzrušenie narastalo. Keď sa o mňa oprel, cítila som jeho stvrdnutú pýchu na svojom bruchu. Rýchlo som mu odopla košeľu a odhalila som vypracovanú hruď s jemným chĺpkami. Zaplavila som ho bozkami, pričom som cítila jeho horúci dych vo vlasoch.

Pomaly som sa zviezla k jeho nohám, stiahla mu nohavice a predo mnou sa vztýčila jeho mužnosť. Prešla som mu po ňom jazykom a začala jemne láskať. Krúživými pohybmi som ho dráždila stále viac, až som ho zobrala do úst a začala sať. Jeho prerývaný dych bolo to najvzrušujúcejšie, čo som kedy počula. Chytil ma za vlasy a jemne potiahol k sebe. Rýchlym pohybom ma zbavil šiat aj nohavičiek a pritlačil o stenu. „Chcem ťa, Leni, hneď teraz..." Nadvihol ma, ja som ho obopla nohami a on do mňa náhle vnikol. Bolo to neskutočne vzrušujúce, cítila som ho hlboko v sebe, rytmicky prirážal a ja som vedela, že mi to tak veľmi chýbalo.

Orgazmus nenechal na seba dlho čakať a ja som sa prehla v blaženom kŕči. Pri pohľade na mňa dosiahol vrchol aj on a obaja sme slastne vydýchli. Zviezli sme sa na zem, chvíľu sme pobudli v náručí a jeho pohľad mi dal tušiť, že sme dnes večer ešte neskončili...