Fotostory Všetko, čo potrebujete vedieť o polohe 69, aby ste si ju užili ako nikdy predtým!

Niekedy je pokušenie silnejšie ako zdravý rozum.
ZDROJ: Shutterstock

Poloha 69 je doslova kultová. Prináša celý rad potešení a hlavne je omnoho intímnejšia, ako klasické milovanie. Rozšírte si obzory a preniknite hlboko do možností, ktoré ponúka. Mnohí o jej plných možnostiach stále netušia.

Neexistuje číslica, ktorá tak dokonale vystihuje, čo robiť pri milovaní ako práve 69. Avšak nestačí len imitovať, je vhodné vedieť aj základy milostnej násobilky.

69: Obľúbené číslo všetkých milencov sa oplatí použiť aj pri rýchlovke. Nezáleží na tom, či si ľahnete na zem, na pohovku alebo na posteľ. 69 má minimálne nároky na miesto i na akrobatické schopnosti. Obaja súčasne dávate aj prijímate, takže orgazmy na seba nenechajú dlho čakať. Zdroj ilustrácie: Men’sHealth
Zdroj: archív

Vankúšik je základ

Carol Queen je sexuologička, ktorá hovorí, že poloha 69 je síce veľmi častá aj uznávaná, ale mnoho dvojíc jej nevie prísť na chuť. Pri klasickom milovaní sa totiž výškové rozdiely stierajú, ale pri polohe 69 sa naplno prejavia. Tu pomôže malá drobnosť - vankúšik pod zadom. Vďaka tomu viete partnera dostať do polohy, aby pod vami mal všetko na správnom mieste. Na vašu orálnu stimuláciu aj potešenie.

#WANDASK