Manželia Vinczeovci sú jedným z najstabilnejších a najobľúbenejších párov slovenského šoubiznisu. Počas pandémie začali byť aktívnejší aj na sociálnych sieťach, čo spôsobilo, že si vyslúžili veľké sympatie od nejedného ich sledovateľa či sledovateľky…

Štyri roky od romantiky pri panviciach a sporáku. Gýčové a trápne? Možno. A možno úprimné a autentické. Nepodliehajme stereotypom, čo sa má a čo nie. Dnes je Valentín, ”americký komerčný sviatok”, ktorý z nás chce “vycucať peniaze”, alebo aj deň, keď máme oficiálnu príležitosť urobiť niečo láskyplné. Je na vás, čo si z toho vyberiete. A nech to vymyslíte akokoľvek, bude to navždy vzácna spomienka najmä Vás dvoch...a jednej produkčnej v rifliach sediacej v pozadí
Zdroj: Instagram.com/ViktorVincze/

Máme za sebou Valentín, sviatok lásky. Adela a Viktor Vinczeovci ho však vnímajú ešte inak, pretože v tento deň zároveň oslavujú aj svoje výročie. Manželský pár tvoria od roku 2017, a vyzerajú na skutočne harmonický a šťastný pár.

Viktor Adelu požiadal o ruku priamo pred kamerami a ich spoločnými priateľmi, kolegami a kolegyňami. V Teleráne sa tak postaral o poriadny rozruch a rozhodne to bola jedna z najemotívnejších častí tejto skorej rannej relácie.

Po štyroch rokoch teda oslávili tieto krásne zásnuby a zverejnili aj fotku s krásnym popisom, ako! Viktor Vincze v popise pod príspevkom na sociálnej sieti Instagram priznal, čomu sa vyhol. Pozrite sa!

Otvorte si našu galériu, kde nájdete fotografiu aj s jeho vyjadrením…