Princ Harry a Meghan Markle sa čoskoro stanú štvorčlennou rodinkou! A to po tom, ako minulý rok v lete Meghan potratila svoje bábätko a priznala to na verejnosti až túto zimu…

Prince Harry and Meghan Duchess of Sussex visit to Sussex, UK - 03 Oct 2018
Zdroj: Ellie Hoad/ProSportsImages/Shutterstock

Vojvodkyňa zo Sussexu je opäť tehotná, z malinkého Archieho bude čoskoro „veľký bráško“. Správa obletela svet túto noc a vyvolala poriadny ošiaľ. O tehotenstve Meghan Markle sa totiž špekulovalo už dlhšie.

Aj pred časom boli špekulácie na mieste, keďže Meghan bola naozaj tehotná, avšak nakoniec sa jej dieťatko nepodarilo donosiť, čo i verejne priznala práve v časopise Vogue, kde sa rozhovorila o svojich trápeniach spred roka. Priznala, že rovnako, ako momentálne väčšina ľudí prekonáva ťažšie obdobie, ktoré je spojené práve s nešťastným potratom.

„Vedela som, že sa o tom bude veľa písať a hovoriť. No naša túžba byť nezávislými, bola omnoho silnejšia. Robili sme to pre nás, pre nášho syna. A vzhľadom aj na aktuálnu situáciu vo svete, som presvedčená, že lepšie rozhodnutie sme nemohli urobiť. Samozrejme s monarchiou zostávame prepojení, ctíme si ju aj jej tradície. No žijeme podľa seba.“

Našťastie však Meghan na svoje predošlé trápenia „zabúda“ popri ďalšom tehotenstve a na ďalšie bábätko sa spolu s princom Harrym veľmi tešia. „Môžeme potvrdiť, že Archie bude veľký braček. Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sú šťastní, že čakajú svoje druhé dieťatko,“ uviedol hovorca.

Túto krásnu novinku oznámili cez sociálne siete prostredníctvom láskyplnej čiernobielej fotky. Pozrite sa! Otvorte si našu galériu, kde ju nájdete aj s ďalšími fotografiami. Gratulujeme!