Obľúbená slovenská moderátorka Adela Vinczeová patrí k pomerne čerstvým nováčikom na sociálnej sieti, ktorej sa doposiaľ úspešne vyhýbala. Štýl, akým najnovšie prezentovala svoju osobu na instagrame, však viacerých prekvapil.

Adela Vinczeová sa dlhé roky vyhýbala sociálnym sieťam a jej osobný život bol ukrytý pod rúškom tajomstva. To sa však zmenilo pre pár mesiacmi, keď sa fanúšikovia známej moderátorky dočkali jej nového profilu na instagrame, ktorý mal pôvodne slúžiť najmä na pracovné účely. Jedna z najvýraznejších osobností slovenského šoubiznisu odhodila predsudky voči tejto sociálnej sieti bokom a rozhodla sa kráčať s modernou digitálnou dobou.

Pracovné živé vstupy s hosťami, aktuálne myšlienky, či úsmevné spomienky so známymi osobnosťami, to všetko sme mali možnosť vidieť v jej súkromnom online svete, do ktorého nás skúsená moderátorka digitálne vpustila. Verných sledovateľov však najnovšie zmiatla priblíženým záberom v slnečných okuliaroch a našpúlenými perami. Selfie záber v plavkách na prvý moment pripomína nelichotivý trend z instagramového sveta, ktorý by sme u ostrieľanej moderátorky skutočne nečakali.

Čo sa ukrýva za skutočným významom Adelinej selfie s našpúlenými perami?
Čo sa ukrýva za skutočným významom Adelinej selfie s našpúlenými perami?
Zdroj: instagram/ @trochu_inak_s_adelou

Za skutočným významom Adelinej fotografie sa však ukrýva oveľa viac, ako by ste si na prvý pohľad mohli myslieť. Prvoplánovou selfie poukázala na fakt, že spomínaná platforma nemusí byť len o povrchnosti a propagovaní produktov, ako si aj ona sama spočiatku myslela. Zároveň však dodala, že aj táto cesta má pre niekoho význam a v konečnom dôsledku je to úplne v poriadku. Hlbokú myšlienku a osvetu, ktorú sa rozhodla šíriť týmto príspevkom, ocenili aj známi kolegovia zo sveta médií. V komentároch pod fotografiou sa rozprúdila vlna pozitívnych správ na Adelkin obsah, kde nechýbala podpora od fotografa Lukáša Kimličku, speváčky Zuzany Smatanovej či moderátorky Miriam Kalisovej.

Nahliadnite do našej galérie