Adrianin odchod z postu moderátorky mnohých šokoval. Konečne priznala skutočný dôvod jej odchodu.

Adrianu poznáme z televíznych obrazoviek, najmä z relácie Teleráno, v ktorej sa dlhé roky prihovárala divákom. Jej odchod bol pre veľa ľudí šokujúcou správou. Aký na to mala dôvod?

Adriana Poláková
Adriana Poláková
Zdroj: Instagram @adriana_polakova

„Keďže sme sa s priateľom rozhodli žiť spoločne s tým, že sa za ním presťahujem do zahraničia, bolo by pre mňa veľmi časovo náročné cestovať skoro ráno do Telerána. Priateľovo bydlisko nie je totiž v blízkosti hraníc, preto som sa rozhodla v Teleráne skončiť. Toto rozhodnutie som dlho zvažovala a vôbec to nebolo pre mňa ľahké, pretože v Markíze opúšťam skvelých kolegov, na Slovensku mám rodinu, deti, priateľov, podnikanie. Samozrejme, že so všetkými ostávam naďalej v kontakte. Paradoxom však je, že s priateľom som sa zoznámila práve v Teleráne, kde bol pred mnohými rokmi ako hosť v čase, keď ešte býval a podnikal na Slovensku, a kvôli nemu teraz z Telerána odchádzam,” povedala Adriana v roku 2021, keď odchádzala z televízie. Bol ale toto naozaj skutočný a jediný dôvod jej odchodu?!

FOTO, KTORÉ ODHALILO PRAVDU TU

Adriana na svojom Instagrame zverejnila video, pod ktorým sa objavil zaujímavý komentár: "Aďka, vy ste v tej Markíze boli nedocenená," napísala jedna z jej fanúšičiek. Adriana to nenechala bez odozvy. "Však??," priznala Adriana súhlas. "Naozaj, ste veľmi kreatívna a šikovná," zalichotila jej fanúšička. Adriana už však túto debatu ďalej nerozvíjala. Vyzerá to tak, že predsa len tých dôvodov na odchod z televízie bolo u Adriany viac. Súhlasíte s Adrianinou fanúšičkou? Pozrite si spomínanú FOTO TU a posúďte sami!

Anketa
Chýba Vám Adriana v Teleráne?
  • 36%
  • 64%