Chúďatko maličké...

Monika má mnoho pracovných povinností, ktoré si vyžadujú cestovanie. Europoslankyňa si pracovné cesty užíva, no často hovorí o tom, že jej chýba dcérka. Každej mame aj sekunda odlúčenia od jej dieťatka pripadá ako nekonečná. Monika takto cestuje každý týždeň. Malá Lea má starostlivého ocka, s ktorým to všetko super zvládajú. Situácia je však o to náročnejšia, ak do toho zasiahne choroba.

Monika Beňová
Monika Beňová
Zdroj: Instagram/@monicabenova

Jeseň a zima patria k obdobiu, v ktorom na nás číhajú chrípky a virózy. Toto chladné počasie nám môže priniesť aj oveľa vážnejšie ochorenia. Imunita detí sa najlepšie buduje v kolektíve. Monika si to myslí tiež, a tak začala s malou Leou navštevovať detské kútiky a herne. Nečakala však, že si odtiaľ prinesú infekčné ochorenie!

FOTO ZRANENEJ TVÁRE MONIKINEJ DCÉRY TU

"Pekný deň. Tak sa boríme s “jačmeňom”. Včera to ešte vyzeralo ako začernené viečko, dnes ráno Leu zobral tatino k doktorke a dostala recept na mastičku. Začali sme s Leuškou chodiť vic do detských kútikov a herní a teda výsledok je, že krstný schytal hnisavú angínu a Lea jačmeň. Ale tak, treba posilňovať imunitu a návštevami kde s tým zrejme može prísť do kontaktu. A ja, ako “jačmeňový” tip to zrejme budem mať o pár dní tiež," napísala Monika k fotke svojej dcéry, ktorej ochorenie napadlo oblasť oka. FOTO MALEJ BOJOVNÍČKY TU

Anketa
Máte skúsenosť s týmto infekčným ochorením aj vy?
  • 53%
  • 47%