Bude z Adriany Polákovej čoskoro nevesta?!

Adriana je mamou dvoch dospelých detí, ktoré nadovšetko miluje. V minulosti si prešla ťažkých obdobím, keď si prechádzala rozvodom. V náročných chvíľach jej pomáhali deti a práca moderátorky, povedala Adriana v čase jej rozvodu pre Pravda.sk. "Mne sa vtedy zrútil svet. No prioritou boli moje deti, ony sú pre mňa všetko – niečo nedotknuteľné. Nikto nevedel, že sa rozvádzam. Bolo to tak správne a mne v tom ťažkom období pomohla najviac práca. Ja som prišla ráno do práce a úplne som zabudla na súkromné problémy, tým, že o nich nikto nevedel, tak sa ani neriešili. A zrútiť som sa nemohla, pretože, čo sa zrútim na obraze?!

BUDE SA ADRIANA POLÁKOVÁ VYDÁVAŤ? FOTO TU!

Momentálne je Adriana šťastná po boku svojho partnera, s ktorým žije v susednom Rakúsku. Kúpili si kaštieľ, ktorý prerobili na penzión, ktorého chod si zabezpečujú sami. Majú teda veľa práce, ale veľmi sa zo splneného sna tešia.

Adriana Poláková
Adriana Poláková
Zdroj: Instagram A. P.

V kaštieli už za sebou majú aj prvú svadbu, na ktorej Adriana mala úlohu moderátorky. Zverejnila aj fotku s nevestou, ktorou sa pochválila, že chytila kyticu. Nasledovať by teda mala Adrianina svadba, čo sledovatelia hneď napísali k fotke. "A teraz už musí byť svadba." "Tak o chvíľu chystáš svadbu sebe." Bývalá moderátorka sa na tieto komentáre rozhodla zareagovať. "Do roka a do dňa," napísala Adriana. Ostáva nám počkať, či Adrianu naozaj do roka uvidíme ako nevestu. FOTO, KTORÚ ADRIANA ZVEREJNILA SI POZRITE TU!

Anketa
Myslíte si, že sa bude Adriana do roka vydávať?
  • 79%
  • 21%