Najprv ohlásili rozchod, a teraz sú opäť spolu? Speváčka Tina a raper Separ ešte počas minulého roka prišli so šokujúcou správou, že sa rozchádzajú. Doslova tým prekvapili celé Slovensko. Teraz to však vyzerá tak, že…

Dvojnásobná mama speváčka Tina (35) prehodnotila aktivity po tom, ako jej diagnostikovali vážne ochorenie.
Zdroj: Profimedia

Tak toto nikto z nás nečakal! Po rozchode ešte v lete minulého roka, zverejnili fotografiu, ktorou poriadne prekvapujú! Speváčka Tina a raper Separ majú spolu dcérku Aničku, pričom speváčka má ešte syna Tea z predošlého vzťahu.

S raperom Separom žili spolu pekných sedem rokov, avšak potom nastal zlom a rozhodli sa, že bude lepšie, ak sa ich cesty rozídu. Nie je to však zrejme celkom tak, okrem dcéry Aničky ich asi ešte stále spája niečo viac, nakoľko sa na Tininom osobnom Instagrame objavila fotografia, ktorá ukazuje, že sa obaja spolu s deťmi rozhodli vycestovať.

Napriek pandémii, aj oni sa už teda zaraďujú medzi slovenské celebrity, ktoré ignorujú lockdown a vážnu aktuálnu situáciu a idú dovolenkovať do Dubaja. „Beriem gadže na výlet. Tá šikana u nás mi trošku leze už na hlavu,” napísal na sociálnej sieti zase raper Separ.

Otvorte si našu galériu, kde nájdete tieto fotografie…