Predseda parlamentu Boris Kollár, ktorý je celému Slovensku známy ako „multiotecko“, sa len prednedávnom stal účastníkom vážnej dopravnej nehody. Navyše v aute nebol sám, pretože sa v ňom s ním nachádzala aj bývalá misska a playmate…

Miroslava Fabušová sedela vo vládnej limuzíne, ktorá havarovala.
Miroslava Fabušová sedela vo vládnej limuzíne, ktorá havarovala.
Zdroj: instagram/fabusova/kollar

O politikovi Borisovi Kollárovi sme už dlhší čas nepočuli. Nachádza sa totiž ešte stále v nemocnici, v ktorej po dopravnej nehode a dôkladnom vyšetrení zistili, že má zlomený krčný stavec. Musel preto takmer okamžite podstúpiť operáciu, po ktorej sa doteraz ešte stále zotavuje.

Prekvapil však novými informáciami, keď práve zverejnil dve videá. Na prvom z nich ešte leží na nemocničnom lôžku a je zjavné, že ešte stále nie je fit. Pritom nehoda sa udiala 24. októbra v Podunajských Biskupiciach. Odvtedy teda prešlo skutočne veľa času. Pred pár dňami ale zverejnil ďalšie video, na ktorom už sedí a prihovára sa svojím sledovateľom na Facebooku.

Vo videách vyzdvihuje najmä prácu lekárov, ktorí preňho iste urobili maximum a dokázali ho podľa jeho slov doslova „posadiť“ a už sa preto nemusí trápiť tým, že celé dni iba leží. Aj keď svoje povinnosti politika si plní aj naďalej, i keď z nemocničného lôžka. Veríme však, že sa čoskoro vylieči a po všetkých potrebných zdravotných úkonoch, bude opäť fit.

Otvorte si našu galériu, kde nájdete jeho fotografie…