Momentálne sa po celom svete vo veľkom testuje na koronavírus (COVID-19), neobišlo to ani svetové celebrity, ktoré sa ho obávajú a potrebujú si byť isté, že sú v poriadku a zdravé. Jednou z týchto celebrít je aj známa modelka, ktorá navyše prišla s informáciou…

Heidi Klum a Tom Kaulitz sa vzali.
Zdroj: Profimedia

Patrí medzi ženy, ktoré sa nikdy netajili tým, že chcú mať veľa detí. Jej pozitívny vzťah k deťom dokazuje aj fakt, že ich má až štyri, čo na svetovú topmodelku nie je málo. Heidi Klum však už „ťahá“ na päťdesiat rokov, a tak by len málokto čakal, že ešte prekvapí novinkou, s ktorou prišla naposledy na sociálnej sieti.

Po boku svojho súčasného manžela, ktorého si dokonca vzala až dvakrát po sebe, druhýkrát minulý rok na nádhernom mieste na Capri, vyzerá veľmi šťastne.

Určite ho poznáte, ide o známeho muzikanta Toma Kaulitza z kedysi mimoriadne populárnej chlapčenskej kapely Tokio Hotel. Vo februári minulého roka sa teda rozhodli úradne spečatiť svoju lásku, a o čosi neskôr sa tak rozhodli urobiť opäť veľkou a honosnou svadbou na krásnom talianskom ostrove Capri.