Nie, vôbec sa vám nebudeme čudovať, keď ste doteraz ani len netušili, že je táto speváčka, ktorú pozná celý svet, tehotná. Ani my sme to doteraz vôbec nevedeli, a aké bolo naše prekvapenie, keď sme to zistili...

Raperka Nicki Minaj predstavila sa / ju na festivale Made In America Music vo Filadelfii. Ešteže boli aj ľudia v prvom rade dosť ďaleko, inak by jej videli až do žalúdku!
Zdroj: Profimedia

Ide o americkú speváčku a raperku, ktorá sa preslávila pred približne trinástimi rokmi svojou sólovou dráhou raperk. Dnes ju už registruje celý svet. Volá sa Onika Tanya Maraj, no všetci ju poznáme skôr pod pseudonymom Nicki Minaj. 

Táto kontroverzná speváčka v týchto dňoch pripravila svojím fanúčikom poriadne prekvapenie, keď na sociálnu sieť Instagram zavesila fotografie, na ktorých je úplne zjavné, že je tehotná.

Vieme o nej, že sa na internete správa úplne bezprostredne a odviazane, nikdy nemá problém napísať, čo si myslí, a občas jej ujde aj nejaká tá výstrednosť. Avšak s touto správou čakala akosi pridlho, a tak zostali jej fanúšikovia poriadne zmätení, keď videli jej tehotenské bruško.

Nečudujeme sa, vo februári roku 2017 sa jej totiž podarilo vyrobiť poriadne faux pas, keď zverenila svoju tehotenskú fotografiu, ktorá bola v skutočnosti upravená vo photoshope. Vtedy ju však jej fanúšikovia prekukli a boli na ňu poriadne nahnevaní.

Ich reakcie na seba nenechali dlho čakať a viacerí sa ozvali s tým, že je neúctivá voči ľuďom, ktorí nemôžu mať deti. Úplne im rozumieme, pretože bolo obtiažne pochopiť pohnútku, prečo mala potrebu zverejniť niečo také aj s popisom, že sa sa nám musí pochváliť veľkou novinkou.

Teraz je však celkom určite tehotná, a hovorí sa, že práve s mužom menom Kenneth Petty, ktorý je od nej o päť rokov starší a je to poriadny kvietok! Je totiž známy kriminálnik a sexuálny deviant, ktorý znásilnil 16-ročné dievča, a dokonca neskôr sedel aj vo väzení za vraždu!

Nuž... Nicki Minaj si rozhodne vie vybrať partnera na celý život a zaručene i skvelého otca pre svoje dieťa.

Otvorte si našu galériu, kde nájdete jej fotografie aj s tehotenským bruškom....