Verte alebo nie, sú dlhoroční priatelia, ale na pľaci sa stretli až teraz! A vyzerá to tak, že to nebude náhoda! Celý svet ich miluje, a teraz ich budeme mať možnosť vidieť vo filme, ktorý vyvolal poriadnu polemiku ohľadom ich vzťahu…

film
Zdroj: Pexels

Krásna tmavovlasá herečka Sandra Bullock sa nedávno dostala na titulné stránky novín, ktoré informovali o tom, že sa pripojí k svojmu hereckému kolegovi vo filme Bullet Train. A teraz sa podržte, ide o Brada Pitta!

Aj keď sa o filme toho prezradilo ešte veľmi málo, jedna skutočnosť je už teraz známa – Sandra Bullock a Brad Pitt spolu na filme nikdy predtým nespolupracovali. Zdá sa to byť priam až neuveriteľné, keďže sú títo dvaja skutočne dlhoročnými priateľmi a poprednými hercami v Hollywoode.

Aj keď toho o filme ešte veľa nevieme, vieme, že Brad Pitt by si mal zahrať nájomného vraha, ktorý sa ocitne uviaznutý vo vlaku s partiou svojich vražedných kolegov. Film Bullet Train je natočený podľa románu Mariabeetle od japonského autora Kōtarōa Isaka.

No každopádne sme veľmi zvedaví, ako toto dopadne, pretože je nanajvýš podozrivé, že po toľkých rokoch budú spolupracovať na tom istom filme.

Otvorte si našu galériu, kde nájdete ich aktuálne fotografie…