Toto by nechcela zažiť žiadna mama!

Daniela Nízlová tvorila pár s futbalistom Stanom Lobotkom, s ktorým má trojročnú dcérku Lindu. Kvôli nej sa snažia udržiavať dobrý vzťah. Stano aktuálne pôsobí v Neapole a pár rokov si tam ešte pobudne vďaka novému kontraktu s talianskym klubom. S dcérkou sa preto väčšinou vidí len cez telefón. Teraz mali možnosť opäť stráviť aj spoločný čas, nakoľko za ním dievčatá prileteli do Talianska.

DANIELA S DCÉROU ZAŽILI CHVÍLE BEZMOCNOSTI. FOTO TU

Daniela sa s Lindou vrátila z Neapola na viedenské letisko, kde ich čakalo niečo strašné. Daniela všetko dokumentovala na svojom Instagrame. V jej koži by sa nechcela ocitnúť žiadna mamička. "Už sme šťastne doma. Po prílete sme nešli na eskalátory kvôli kočíku, tak nás poslali výťahom o poschodie vyššie," začala svoje rozprávanie Daniela.

Daniela Nízlová
Daniela Nízlová
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CYL_4sYNSc6/

"Zatlačíš dvojku a ocitneš sa na nulke v zaseknutom výťahu. Darmo zatlačíš zvonček, nikto sa neozval. Všade len schody a zavreté dvere a hluk lietadiel. Darmo kričíš, nikto ťa nepočuje. Žiadna pomoc! Pocit bezmocnosti a plačúce dieťa. Asi po 20 minútach sa stal zázrak a náhodne išli okolo požiarnici, ktorí pozerali na nás, čo tam vôbec robíme. Výťah sa im spojazdniť nepodarilo, tak aspoň pomohli po schodoch s kočíkom a dostali nás von," opísala chvíle hrôzy Daniela. FOTO SI POZRITE TU