Lela ukázala nos 6 mesiacov po plastickej operácii.

Lela Ceterová, manželka českého zápasníka Karlosa Vémolu, ktorý sa stal populárnym vďaka svojim úspechom v japonskej organizácii DREAM a neskôr aj v UFC sa netají tým, že má záľubu v plastických operáciách. Posledná úprava Slovenky sa týkala plastiky nosa, ktorý si nechala zoperovať až v ďalekom Iráne.

FOTO NOSA POL ROKA OD PLASTIKY TU!

Po nepríjemných skúsenostiach s lekármi z Európy sa vtedy známa playmate radšej zverila do rúk odborníkov, ktorí jej mali pomôcť napraviť veci, ktoré ostatní lekári pokazili. ,,Úplne som iná. Nos a oči urobia veľkú zmenu. Musím sa stále hojiť poctivo. Mám čas,“  napísala vtedy k čerstvej plastickej operácií Lela.

Lela Vémola
Lela Vémola
Zdroj: Instagram Karlos Vémola

Od samotného zákroku prešlo už 6 mesiacov, čo je dostatočný čas na to, aby boli na blonkínke vidieť preukázateľné zmeny. Lela k tomuto dátumu zverejnila fotografiu, na ktorej je jasne vidieť, ako sa nos časom pekne zahojil. K samotnej fotografií modelka napísala: ,,Pre mňa je to jednoznačne dokonalosť, “ zhodnotila svoj nos manželka českého zápasníka. FOTO NOSA POL ROKA OD PLASTIKY TU!