Broňa Gregušová prezradila svadobné plány.

Včera večer sme mali možnosť vidieť 3. kolo tanečnej súťaže Let's Dance, v ktorom si zatancoval aj Mario Cimarro s novom tanečnou partnerkou Vanesou Indrovou. Svojho snúbenca prišla podporiť aj jeho partnerka Broňa Gregušová, ktorá sa pre televíziu Markíza rozrozprávala aj o detailoch pripravovanej svadby.

FOTO ZO ZÁSNUB BROŇI A CIMARRA NÁJDETE TU!

Slovenská misska sa nemohla zúčastniť 2. kola tanečnej súťaže, pretože pred týždňom riešila zdravotné problémy svojej dcéry Briany, no aktuálne už je všetko zdá sa úplne v poriadku. „Malinká sa ma dobre, je so sestrou a keďže ja som si s ňou vystriedala chorobu, tak sa stará o ňu sestra, ale už je to nejaké 3 až 5 dní, čo sa má dobre,“ povedala o posledných ťažkých dňoch Cimrrová snúbenica.

V rozhovore exmisska takisto povedala, aké je to žiť s takou celebritou ako je Mario Cimarro. „Najviac ho poznáme zo Skrytej vášne, ale Mário hral aj iné postavy, ktoré sa tiež odvysielali na Markíze, napríklad Divoška Rosaura,“ uviedla Broňa veci na pravú a ďalej dodala: „To sa nedá ani zhodnotiť čím je iný, je tým iný, asi aký je. Ku žiadnej postave ho neviem ani prirovnať, ani by som ho nechcela prirovnávať, pretože ja som sa zaľúbila doňho ako do neho, a nie do charakteru – postavy,“ povedala o živote s celebritou budúca pani Cimarrová.

Bývalá miss BROŇA GREGUŠOVÁ má dcéru Brianu s hercom MARIOM CIMARROM.
Bývalá miss BROŇA GREGUŠOVÁ má dcéru Brianu s hercom MARIOM CIMARROM.
Zdroj: INSTAGRAM/BRONIGREGUS

Aktuálne modelka a herec plánujú krstiny svojej dcérky Briany, a takisto sa ponúka otázka, či snúbencov čaká v blízkej dobe aj svadba, keďže zásnuby prebehli ešte v roku 2019 v Južnej Amerike. „Možno aj svadba. Určite sú Benátky predstava, ale máme krásne kaštiele, akože to bez debaty, takže nechajte sa prekvapiť,“ odpovedal na otázku blížiacej sa svadby zaľúbená Broňa. FOTO ZO ZÁSNUB BROŇI A CIMARRA NÁJDETE TU!