Už jej vidno aj BRUŠKO!

Daniela Nízlová a Victor Ibara sa dali dokopy len pred pár týždňami. Pred mesiacom priznali vzťah a odvtedy sa Victor pravidelne objavuje u Daniely doma v Tlmačoch, kde si užíva spoločnosť sestier a ich detí, teda aj Danielinej dcérky Lindy. S tou si podľa všetkého herec a študent medicíny rozumie veľmi dobre. Minulý týždeň prišla šokujúca správa o údajnom Danielinom tehotenstve.

"Daniela Nízlová je tehotná s Victorom Ibarom. Je na začiatku tehotenstva. Minulý týždeň bola na prehliadke u gynekologičky v Leviciach," napísal záhadný anonym do viacerých redakcií. Tie sa s Twiinskou snažili spojiť, no Daniela sa rozhodla mlčať. Napokon to potvrdila až jej dobrá priateľka.

FOTO DANIELY NÍZLOVEJ S BRUŠKOM SI POZRITE TU!

„Je to pravda. Daniela je v druhom mesiaci, konkrétne okolo šiesteho týždňa tehotenstva. Boli spolu už aj u gynekológa, ktorý im to potvrdil, a všetko je zatiaľ v poriadku,“ povedala blízka kamarátka Nízlovej pre Nový Čas.

Daniela Nízlová a Victor Ibara na semifinále Let´s Dance.
Daniela Nízlová a Victor Ibara na semifinále Let´s Dance.
Zdroj: Instagram danielatwiins

Ako nedávno informoval Nový Čas, blízky zdroj z ich prostredia im potvrdil, že ich vzťah je vážny. "Schádzajú sa najmä cez víkendy. Victor sa v týždni učí, keďže študuje medicínu. Majú sa veľmi radi,“ dodal zdroj. Tomu, že je tehotná nasvedčuje viacero nepriamych dôkazov. V máji spolu s Victorom a so sestrou navštívili predajňu kočíkov. Na Daniele si fanúšikovia všimli aj väčšie prsia, ktoré jej na Instagrame pochválili a na nedávnej akcii v Prahe sa predviedla v obtiahnutých šatách, v ktorých sa nedalo prehliadnuť jej zväčšené bruško. FOTO DANIELY S BRUŠKOM SI POZRITE TU!