Daniela Nízlová zo speváckeho dua Twiins Novému času odpovedala na pár veľmi zaujímavých otázok. Všetci vieme, že má dcéru s futbalistom Stanom Lobotkom, ktorý sa nedávno objavil v jej príbehu. Aký má ale vzťah s expartnerkou a ako sa ku Linde správajú jeho rodičia?

Vzťah Daniely Nízlovej a Stanislava Lobotku trval od roku 2019. Hneď do roka sa im narodila dcérka Linda. Pôsobili šťastne a život si užívali najskôr v Španielsku, potom v Neapole, kde Stano pôsobil. Koncom minulého roka však prišiel šok. Dvojica sa rozišla a médiami sa širili informácie o možnom dôvode ich rozchodu. Stana vraj Daniela už nepriťahovala kvôli popôrodným kilám.

Keď sa dvojica rozišla, začal boj o alimenty. Stano si dokonca najal aj právnika a medzi expartnermi tak vládli napäté vzťahy. Nakoniec však všetko dobre dopadl. Daniela s Lindou sú síce odlúčení od Lobotku, no pokojne si žijú vlastné životy s tým, že futbalista sa s dcérkou údajne kontaktuje prostredníctvom internetu. Aký je ich skutočný vzťah? NÁJDETE V GALÉRII TU