V nedeľu večer sa konal veľký koncert na počesť Karla Gotta (†80) v pražskej O2 aréne. Na pódiu sa predstavili mnohí umelci, medzi nimi aj Dara Rolins, ktorá si strihla dueto s Kájovou dcérou Charlotte Ellou Gottovou (16). Tipujete správne, zaspievali si slávne Zvonky štěstí.

Spomienkový koncert bol odložený kvôli covidu, ale fanúšikovia sa ho nakoniec predsa len dočkali! Na pódiu sa vystriedalo množstvo hviezd, ktoré sa aspoň na okamih snažili „zastúpiť“ slávneho Slávika. Zazneli desiatky obľúbených piesní Karla Gotta, vrátane hitov Lady Carneval, Jdi za štěstím, Trezor alebo Srdce nehasnou.

„Určite sa nebudem snažiť pána Gotta napodobniť. Mám k nemu obrovskú úctu a nechcem, aby to znelo ako paródia. Preto to dám po svojom,“ priznal ešte pred koncertom spevák Marek Ztracený (37). Vystúpila aj Lucie Bílá, Leona Machálková, Štefan Margita, Monika Bagárová či Felix Slováček. Došlo aj na slávny duet - Zvonky štěstí, ktoré zaspievala Dara Rolins s Kájovou dcérou Charlotte Ellou (16). Tá predviedla veľký talent, ktorý zdedila po svojom otcovi Karlovi a štýl zas po svojej mame Ivane. FOTKY NÁJDETE V GALÉRII TU

Zdroj: pluska.sk