Dorota Nvotová je dobrodružná a vášnivá cestovateľka. Má vlastnú cestovnú kanceláriu, a tak pravidelne cestuje do rôznych kútov sveta.

Aktuálne sa nachádze v Nepále, kde bojovala o svoj život. „Ak fajčíte, často lietate, alebo chodíte do vysokých nadmorských výšok, či beriete antikoncepciu, alebo nebodaj všetko naraz, berte, prosím, niečo na riedenie krvi. Nie je to vôbec sranda. Ak robíte čo i len ejdnu z týchto vecí, okamžite choďte do lekárne,” napísala Dorota na svojom Instagrame k fotke, z ktorej je zrejmé, že bola v sanitke.

Dorota Nvotová a Peter Konečný už netvoria pár. Speváčka sa snaží teraz zachrániť svoju cestovnú kanceláriu.
Dorota Nvotová a Peter Konečný už netvoria pár. Speváčka sa snaží teraz zachrániť svoju cestovnú kanceláriu.
Zdroj: Archív, Emil Vaško, Instagram

„Dobre si rozmyslite, s kým si zajednáte cestovné poistenie. Po veľmi ťažkej a nebezpečnej chorobe, kedy som skoro prišla o život, čakám už 3 hodiny so zabalenými taškami na prepustenie z nemocnice,“napísala nahnevane. Dorota totiž  mala problémy s poistovňou. Po jej verejnom apele sa však poisťovňa ozvala a Dorota mohla z nemocnice odísť. Jej ochorenie však niektorí chceli použiť na šírenie klamstiev, a to ju poriadne nahnevalo. Dorota im poriadne naložila. Nájdete to v našej  GALÉRII TU