Aké sú kočky!

Monika Beňová sa napriek pokročilému veku rozhodla mať ešte jedno dieťa a je veľmi šťastná, že sa to podarilo. Má krásnu rodinka a hoci je Monika pracovne vyťažená, všetok voľný čas si užíva so svojím partnerom a dcérkou Leou.

Monika má aj dospelého syna Martina, ktorý je už tiež otcom. Europoslankyňa je hrdou babičkou vnučky Larinky. Medzi deťmi Moniky Beňovej je vekový rozdiel neuveriteľných 32 rokov. Martin sa narodil výrazne predčasne, no vyrástolz neho krásny muž! "Mohla by som písať o mojej bezhraničnej láske a oddanosti k mojmu synovi a dcérke, ale oni ju zažívajú každodenne, v každom mojom slove, dotyku, pohľade, vo všetkom," napísala Monika pred časom na svojom profile. Tieto slová pochopí každá matka, ktorá svoje deti nadvšetko miluje a je ochotná pre ne obetovať všetko, čo sa len dá.

"Môj syn má dnes narodeniny a my sa všetci tešíme z Martina a jeho krásnej rodiny. Taký bude aj náš víkend. Rodina spolu❤️. Užite si ho aj vy všetci v láske s milovanými. Naša Lea začala byť hanblivá mesiac pred druhými narodeninami😃zajtra bude mať 23 mesiacov a o mesiac 2 rôčky," napísala pri najnovšej fotke. Ako Lea vyrástla nájdete v GALÉRII TU.