Dominika Cibulková na najnovších fotkách žiari!

Dominika Cibulková si po skončení profesionálnej kariéry užíva svojho synčeka Jakubka. Od fanúšikov často dostávala otázku, kedy príde na rad druhé dieťa. „Zatiaľ to ešte nie je v pláne,“ povedala Dominika v júni tohto roka pre Nový Čas. Jej manžel to však videl inak.„Manžel mi hovorí, láska, ale veľmi to neodďaľujme. Lebo potom sa ti do toho už nebude chcieť,“dodala. Prešli 3 mesiace a oznámili tú najkrajšiu správu.

bývalá profesionálna tenistka Dominika Cibulková čaká druhé dieťatko. Radostnú správu oznámila fanúšikom na Instagrame prostredníctvom krásnej fotografie. "Jakubko z nás urobil rodinu, ale TY nás doplníš 🤍 Naša rodina sa rozrastá a my nemôžeme byť šťastnejší a požehnanejší," napísala.

Pri tejto fotke Cibulková oznámila, že čaká druhé dieťa.
Pri tejto fotke Cibulková oznámila, že čaká druhé dieťa.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CjCzg7HswiG/

Dominika nemôže byť šťastnejšia a konečne verejnosti ukazuje svoje tehotenské bruško. Tehuľka priam žiari. Dokazujú to aj najnovšie foto z párty, kde sa bývala športovkyňa odviazala! Narodeninová oslava Dary Rolins a jej priateľa bola veľkou udalosťou. Zatiaľ nie je známe, v akom štádiu tehotenstva sa Dominika nachádza. FOTKY Z PÁRTY NÁJDETE TU.