Maruška prišla na prehliadku v odvážnom outfite. Zuzka má na to jasný názor!

Maruška zdedila krásu po mame, herečka Zuzke Vačkovej. Sú parťáčky a rady sa objavujú na spoločenských akciách. Tentokrát sa spolu vybrali na módnu prehliadku, počas ktorej ich vyspovedal Nový Čas.

FOTO DCÉRY ZUZKY VAČKOVEJ V ODVÁŽNOM OUTFITE TU

Zuzka je momentálne single. S partnerom Petrom sa rozišli po troch rokoch randenia v decembri 2021. Pracuje, cestuje a venuje sa rodine. Málokto vedel, že zo Zuzky je už babka. má trojročného vnuka, ktorému rada venuje voľný čas. Herečka sa okrem herectva venovala aj učeniu na konzervatóriu. Tomu je však koniec. "A tak, ako som povedala, že si doprajem pohodlie a dobré veci, doprajem si aj pokoj a nebudem behať s vyplazeným jazykom. Nebudem dostávať samu seba do zbytočného tlaku. A mám teraz trojročného vnuka, takže chcem voľné popoludnia tráviť s ním," priznala.

Zuzka Vačková
Zuzka Vačková
Zdroj: Instagram

Zuzka nie je známa iba svojimi skvelými hereckými výkonmi, ale aj zdravým životným štýlom, ktorý sa snaží viesť už nejaký ten rok. Pravidelný pohyb a strava robia zázraky. Zuzana kvitne vekom do krásy. "Počkať, počkať..Tvoja sestra?Ja viem..ale Zuzi, Ty vyzeráš tak super, že kľudne môžeš pár rokov zatajiť," napísala nedávno fanúšička pod fotku Zuzky s dcérou Maruškou.

AKO ZAREAGOVALA ZUZKA NA ODVÁŽNY OUTFIT DCÉRY? ČÍTAJTE NA ĎALŠEJ STRANE