Móda a krása Dominika Cibulková búra stereotypy o tehotných ženách: TAKTO sa oblieka a... Čože?! (FOTO)

Dominika Cibulkova
ZDROJ: Profimedia

Keď povieme, že bývalá tenistka Dominika Cibulková valcuje stereotypy o tehotných ženách, ktoré by mali počas tehotenstva nosiť nanajvýš tak vrece od zemiakov, ako to niektoré ženy tvrdia, nebudeme ďaleko od pravdy. Pretože ich naozaj búra! Stačí sa pozrieť na to, ako štýlovo sa oblieka aj napriek veľkému tehotenskému brušku, ktorému v týchto týždňoch perfektne prispôsobuje svoje obliekanie.

Dominika Cibulková
Zdroj: Michal Smrčok

Povedzme si pravdu, nie každej tehotnej žene tehotenstvo pristane tak, ako našej bývalej svetovej štvorke. Len v novembri minulého roka oznámila koniec svojej profesionálnej tenistovej kariéry, a hneď na to prišiel pozitívny šok, keď potvrdila svoje tehotenstvo, o ktorom sa v tom čase dosť pošuškávalo.

Ako však sama tvríd, svoju milovanú kariéru neukončila iba kvôli tehotenstvu. Zrejme jednoducho cítila, že nadišiel ten správny čas, a tehotenstvo to len potvrdilo.

„Som rada, že som mohla túto novinku verejne oznámiť. Aspoň na niečo sú dobré sociálne siete. Veľmi sa s manželom tešíme na prírastok do rodiny. Som šťastná, že zatiaľ je všetko v poriadku. Už mi kamaráti hovorili, aby som to povedala verejne, pretože sa ich to všetci pýtali. Navyše, už mi aj trochu začína rásť bruško," prezradila vtedy šťastná budúca maminka Dominika Cibulková počas predolympijského seminára SOŠV v Šamoríne.

Je vidieť, že Dominika srší šťastím a už sa nevie dočkať svojho prvého bábätka. Čo sa však v jej živote nezmenilo, na rozdiel od kariéry a jej súkromného rodinného života, je jej zmysel pre módu, ktorý sa dokonca aj výrazne zlepšil.

Otvorte si našu galériu, kde nájdete jej fotografie. Zostanete príjemne prekvapení, ako dobre sa dokáže obliecť a spraviť zo svojho tehotenstva takpovediac módnu výhodu! Takisto tam nájdete fotografiu, pod ktorou priznala pohlavie i meno svojho bábätka!

#WANDASK