Tejto žene Dominika zverila svoje deti!

Dominika Cibulková je maminou 2 detí, ktoré jej robia veľkú radosť. Ustrážiť ich je niekedy ťažké, a preto sa rozhodla zaobstarať si opatrovateľku. Tú si najala ešte v dobe, keď mala iba Jakubka. Opatrovateľka s nimi dokonca trávi aj dovolenky v zahraničí!

TAKTO VYZERÁ OPATROVATEĽKA DETÍ DOMINIKY CIBULKOVEJ! FOTO TU!

Dominika sa obrátila na profesionálnu opatrovateľskú spoločnosť, ktorá jej vybrala naozaj spoľahlivú pomoc, ktorú si nevie tenistka vynachváliť ,,Naša Andrejka s nami všade cestuje a už je členom našej rodiny," hodnotí jej pôsobenie vo svojej rodine. Šport24 pred pár mesiacmi vyspovedal pestúnku Dominiky Cibulkovej, ktorá prezradila, ako ich spolupráca funguje.

Dominika Cibulková s rodinkou
Dominika Cibulková s rodinkou
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CUuJqSrsmEH/

"Nemám určené, čo musím. Prídem a všetko ide samé. Ide o bežnú starostlivosť o dieťatko. Nejde o nič mimoriadne, ale skôr bežné veci, ktoré musí počas dňa absolvovať každá matka, ktorá má malé dieťa. Ide teda o prebaľovanie, kúpanie, kŕmenie, uspávanie atď. Hovorím, nič špeciálne. Navyše, Michal s Dominikou mi veľakrát všetko uľahčia. Najmä, keď sú doma. Pokiaľ ale nemajú navarené, tak navarím. Ak treba niečo iné pomôcť a vybaviť, tak to urobím," povedala pred pár mesiacmi pre Šport24. FOTO PESTÚNKY SI POZRITE TU!

Anketa
Uvažovali ste niekedy nad opatrovateľkou pre Vaše deti?
  • 5%
  • 95%