To, že celebrity využívajú veľa úprav a retuše nie je neobvyklé. Každopádne, asi každý z nás sa to snaží utajiť tak, aby to vyzeralo prirodzene a tak, aby si to ľudia nevšimli. Andrea Verešová sa, žiaľ, dopustila veľkého omylu! Fotku nájdete v článku nižšie.

Jedna z najkrajších žien Slovenska, Andrea Verešová, nestarne. Potvrdzujú to aj jej nedávne fotky na sociálnej sieti Instagram. Alebo sa za jej nestarnúcou krásou skrýva aj niečo iné?

Cieľom fotiek, ktoré pridala na sociálnu sieť bolo ukázať pohodlné oblečenie, ktoré si so sebou zbalila na letnú dovolenku v Grécku. Jej sledovatelia si, avšak, všimli aj iný detail, ktorý si Andrea zjavne neuvedomila. 

Úprava a retuš fotiek je videteľná hneď na prvý pohľad. No, možno až na ten druhý si všimnete to, čo sa skrýva na jej nohe. Úprava nedopadla úplne podľa predstáv, pretože jej prst vyzerá zdeformovane. 

Andrea Verešová na dovolenke v Grécku. Všimnite si jej palec na nohe.
Andrea Verešová na dovolenke v Grécku. Všimnite si jej palec na nohe.
Zdroj: Instagram

Fanúšikom na jej fotkách chýbala prirodzená krása bez nutnosti filtrov. Veríme, že sa Andrea z takéhoto faux pas poučila a určite si už na to bude dávať väčší pozor. 

VIAC FOTIEK V GALÉRII