Z toho, čo dostala, odpadnete!

Dominika nemôže byť šťastnejšia. Bývalá profesionálna tenistka, Dominika Cibulková, sa dočkala druhého dieťatka. "Jakubko z nás urobil rodinu, ale TY nás doplníš 🤍 Naša rodina sa rozrastá a my nemôžeme byť šťastnejší a požehnanejší," napísala k fotke, ktorou pred pár mesiacmi oznámila druhé tehotenstvo.

Dcérka sa na svet vypýtala o týždeň skôr a Dominiku pôrod prekvapil na chate, kde si s rodinou užívala posledné chvíle tehotenstva. Nakoniec všetko dobre dopadlo a s manželom stihli prísť do nemocnice včas. "A zrazu je náš svet kompletný - slovami sa nedá vyjadriť láska, ktorú máme pre teba, dievčatko naše. Vitaj na svete Nina Navara," napísala Dominika k fotke z pôrodnice.

FOTO LUXUSNÝCH DAROV PRE CIBULKOVEJ DCÉRU TU!

Bývala tenistka na svojich deťoch nešetrí. Dopraje im to najlepšie, čo môže. Dominika sa na Instagrame podelila o luxusné darčeky pre jej Ninku, o ktorých sa iným deťom môže len snívať."Nina už má väčšiu Louis Vuitton kolekciu ako ja," prezradila Dominika. V zátvorke však priznala, že len takmer.

Boli to skutočne dojemné chvíle pre našu bývalú tenistku.
Boli to skutočne dojemné chvíle pre našu bývalú tenistku.
Zdroj: Instagram - Dominika Cibulková

Čerstvá mamina je zo značkovej kolekcie úplne nadšená. Cena detských topánočiek je 380 eur a šiat 850 eur. Výbavičku Ninky doplnila aj luxusná taška na plienky, ktorej cena sa pohybuje okolo 780€. Na prázdno neobišla ani Dominika, ktorej manžel daroval taktiež luxusný kúsok. "Tomuto hovorím poriadny "darček za pôrod","napísala k previazanej krabici, v ktorej boli ukryté hodinky. Aké presne si však Dominika nechala pre seba a na Instagrame ich zatiaľ neukázala. FOTO LUXUSNÝCH DAROV A FOTO NINKY NÁJDETE TU

Anketa
Čo poviete na takéto luxusné dary pre malé dieťa?
  • 11%
  • 89%