Takto Kristínu nepoznáme!

Dcéra moderátorky Ivety Malachovskej a operného speváka Martina Malachovského ešte koncom minulého roka oznámila, že jej manželstvo so športovcom Adamom Kocianom prežíva ťažké časy. Prešlo pritom iba pár mesiacov, kedy Kristína začiatkom roka oznámila rozvod.

ODVÁŽNU FOTKU KRISTÍNY SI POZRIETE TU!

„Mám priestor na zamyslenie sa a rozvoj. Tiež to beriem ako príležitosť skúšať nové veci. Stále častejšie si uvedomujem, že život so mnou vôbec nie je jednoduchý. Práve naopak, je dokonca asi až ťažký. Potrebujem slobodu a dobrodružstvo,“povedala Kika v rozhovore pre Nový Čas.

Manželia majú spolu jedinú dcéru Kristínu.
Manželia majú spolu jedinú dcéru Kristínu.
Zdroj: Instagram/kika_malach

Ako sama Kristína hovorí, v živote jej chýbalo zjavne dobrodružstvo, ktoré hľadala napríklad aj v extrémnych a náročných výzvach. Jednou z týchto výziev bol aj výstup na Kilimandžáro.„Mojím celoživotným cieľom je vyliezť si všetkých sedem vrcholov na všetkých siedmich kontinentoch, pričom sa odporúča začať práve Kilimandžárom, ktoré je oproti ostatným relatívne jednoduchšie a schodnejšie,“povedala charizmatická brunetka v rozhovore pre Refresher.

Ako sa zdá, tak Kristína si po rozvode naozaj užíva život plnými dúškami, pričom to dokázala aj poslednou momentkou z pláže, na ktorej jej vidno takmer holý zadok. My sme toho názoru, že Kristína má rozhodne čo ukázať!

ODVÁŽNU FOTKU KRISTÍNY SI POZRIETE TU!