UFF, Veronika má rozhodne čo ukázať...

O romániku Veroniky Nízlovej a Matúša Kolárovského vyplávali na povrch v posledných dňoch ďalšie zaujímavé fakty, kedy sám hudobník prezradil, ako s Twiinskou splodili ich spoločnú dcérku Neu: „Najprv sme sa stretli v jedných nemenovaných kúpeľoch a super tam bolo. A tam ešte ako keby nič,“povedal v šou Petra Marcina a ďalej pokračoval: „No a v tých kúpeľoch sme si povedali, ako sa voláme. Potom sme sa zase nevideli a zas sme sa potom uvideli, to sme sa stretli ale už v Bratislave. No a tam sa to stalo. Na druhýkrát. A rovno to vyšlo,“ zakončil zaujímavý príbeh so smiechom otec malej Ney.

FOTKY VERONIKY V ÚSPORNÝCH PLAVKÁCH NÁJDETE TU!

Medzi Matúšom a Veronikou je podľa ich vyjadrení len kamarátsky vzťah, pričom mladý otecko sa o svoju dcérku príkladne stará. Novopečení rodičia však posledné mesiace trávia spoločne stále viac a viac času, čo je vidieť aj na spoločných fotografiách, na ktorých vyzerajú ako jedna šťastná rodinka.

Veronika, Matúš a Nea oslávila Veľkú noc spolu.
Veronika, Matúš a Nea oslávila Veľkú noc spolu.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CqskFG1tE1l/

Tentokrát však Veronika pritvrdila, pričom si je vedomá svojich predností a dokonalej figúry, a nafotila tak odvážne fotky v plavkách. Čo poviete, bude na ňu Matúš žiarliť?

FOTKY VERONIKY V ÚSPORNÝCH PLAVKÁCH NÁJDETE TU!