Takto ste Zuzanu ešte nevideli.

InfluencerkaZuzana Strausz Plačková si dáva na svojom vzhľade záležať, o čom svedčí aj jej pôsobenie na sociálnych sieťach, na ktorých veľmi rada donedávna používala rôzne skrášľovacie filtre, ktoré sú už dnes pre podnikateľku minulosťou.

FOTKU ZUZANY PLAČKOVEJ, KTORÚ BY NIKTO NEČAKAL SI POZRIETE TU!

,,Neviem, či ste si všimli, ale dnes je to presne dva týždne, čo vôbec nepoužívam filtre. Človek si tak zvykol na tie filtre, že až sa mi to zhnusilo. Tak som sa rozhodla, že tie filtre na storíčkach nebudem používať. I keď ma to občas trochu pokúša. Ale nie, nebudem používať tie filtre. Lebo proste vyzerám na pi*u s tými filtrami, povedzme si pravdu,“ okomentovala vtedy Zuzana tento rázny krok a odstránenie instagramových filtrov zo svojho života.

Zuzana Plačková podstúpila ďalšie vylepšenia. Nechala si tetovať pery a obočie.
Zuzana Plačková podstúpila ďalšie vylepšenia. Nechala si tetovať pery a obočie.
Zdroj: Instagram queen.plackova

Odvtedy ste mohli bývalú playmate vidieť na sociálnej sieti takmer nenalíčenú, bez filtrov a poriadne zblízka, pričom je na svoju tvár hrdá a nemá dôvod ju pred verejnosťou skrývať. „Keď máš čistú pleť, ani filtre ani make-up ti netreba,“ ozrejmila influencerka dôvod, prečo už nemá problém so zábermi bez make-upu.

Tentokrát však hrdá mama malého Diona pritvrdila a zverejnila na svojom Instagrame fotografiu, ktorú by veru nikto v jej prípade nečakal. Známa podnikateľka a influencerka na nej ukázala svoju pravú tvár, na ktorej vidieť viditeľné a začervenané akné, ktoré jej zdobí väčšiu časť tváre.

FOTKU ZUZANY PLAČKOVEJ, KTORÚ BY NIKTO NEČAKAL SI POZRIETE TU!