UFF! Takto toto muselo úspešnú podnikateľku zamrzieť.

Zuzana Strausz Plačková sa rada obklopuje luxusnými vecami, pričom nezabúda ani na svoje hodinky. Ako píše Nový Čas, ešte v roku 2015 sa bývalá playmate chválila na premiére Rytmusovho filmu hodinkami, ktoré mali vtedy podľa jej slov stáť okolo 73-tisíc eur. „Keď sa niekomu niečo páči, cena nehrá nejakú výraznú rolu. Aspoň pre mňa a nepotrebujem sa predvádzať s tým, čo mám a za koľko,“ povedala vtedy o hodinkách úspešná podnikateľka.

FOTKU POŠKODENÝCH ROLEXIEK SI POZRIETE TU!

V kauze s drahými hodinkami pokračoval aj jej manžel René, ktorý sa takisto na sociálnej sieti chválil luxusným kúskom. Ako píše magazín Šarm, v tom čase experti z instagramového účtu, ktorý sleduje hodinky slávnych osobností označili jeho hodinky za lacný fejk, ktorý sa dá ľahko odhaliť.

Zuzana Plačková
Zuzana Plačková
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CqkXXWZr-v6/

Tentokrát však sama Plačková ukázala na svojom Instagrame video, v ktorom je jasne vidieť, že jej zlaté Rolexky, ktoré museli byť poriadne drahé, utrpeli vážne poškodenie. Na ciferníku môžete vidieť, že v ňom je poriadna diera, čo muselo známu influencerku poriadne zamrzieť.

FOTKU POŠKODENÝCH ROLEXIEK SI POZRIETE TU!