Už to tak bude. Jasmina a Patrik sú ukážkový manželský párik a je úplne jasné, že by jeden pre druhého urobil čokoľvek. Dokazuje to aj Patrikove posledné gesto, ktorým mimoriadne potešil svoju polovičku. Čo vymyslel tentokrát?

Manželia Vrbovskí si nažívajú v rodinnom dome, kde majú dostatok priestoru a samozrejme, štýlové vybavenie.
Zdroj: Instagram.com/jasmina alagic vrbovska

WOW! Neverili by ste, čo pre Jasminu urobil jej manžel tentokrát! Poriadne sa totiž plesol po vrecku a kúpil jej niečo poriadne drahé. Konkrétne umelecké dielo, sochu malého mužíčka, ktorého zaručene všetci poznáte.

Ide o sochu disproporčného mužíčka známeho pod názvom Pičus - s veľkou hlavou a zakrpateným telom. Jeho poznávací znak sú výrazy tváre, ktoré sa neustále menia. Raz je prekvapený, inokedy nahnevaný, alebo sa smeje. Jeho pomenovanie sa vraj ťažko prekladá, ale ide o postavu, alebo skôr človeka, ktorý vyvoláva rozporuplné pocity.

„Ide o človeka na hranici medzi smiešnym chytrákom a zároveň zákerným hajzlíkom, zakomplexovaným, ale aj namysleným arogantným bastardom, akí vás v živote tak často veľmi hnevajú. Jedným z najvýstižnejších výrazov je Niemand,“ píšu o ňom na stránke múzea moderného umenia danubiana.sk.

Autorom tejto takpovediac kontroverznej sochy je umelec Viktor Frešo, ktorý sa vo svojom umení venuje práve takýmto emočným výrazovým prostriedkom.

Jasmina a Rytmus však nie sú jediní, kto vlastní túto sochu, pretože Pičusa má doma aj známa bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková! A aká je teda jeho cena? Z tej sumy odpadnete!

Otvorte si našu galériu, kde nájdete sumu, ktorú zaňho Rytmus zaplatil, aby splnil sen svojej manželke...
Anketa
Chceli by ste mať takéto dielo doma v obývačke aj vy?
  • 1%
  • 99%