Mohli by sme napísať ďalší motivačný článok o tom, ako je potrebné tráviť čas v karanténe počas pandémie, ale toto je rozhodne lepšie rozhodnutie - ponúknuť vám skôr tip od jednej z najobľúbenejších slovenských herečiek…

Mary Bartalos
Zdroj: Instagram/ @maria.bartalos

Mária Bartalos sa v tomto neľahkom pandemickom období rozhodla naplno venovať rodine a svojej duševnej pohode, čo má na ňu určite priaznivý vplyv. Kým sme všetci zavretí doma, mnohí z nás premýšľajú o tom, ako im čas uniká pomedzi prsty. A iní zase príliš veľa pracujú a nestíhajú doslova ani existovať.

Ako z takýchto „kolotočov“ nepríjemností uniknúť? Mary Bartalos má na to jednoznačnú odpoveď. Ešte počas prvej vlny pandémie na Slovensku, sa totiž spolu s manželom Adriánom rozhodla „utiecť“ z hlavného mesta doslova do prírody.

„Záchranou“ pre nich bol ešte počas minulého mesiaca totiž ich rodinný dom na dedinke, kde sa im zrejme poriadne zapáčilo, nakoľko nevyzerajú, že sa tohto života tak skoro vzdajú. A ani sa im nečudujeme. Podľa jej slov sú naokolo vinice a príroda, a tak im nechýba ani čerstvý vzduch a veľa slniečka.

Krásne! Otvorte si našu galériu, kde nájdete ich spoločné aktuálne fotografie…
Anketa
Aj vy by ste sa ihneď presťahovali z mesta do prírody?
  • 51%
  • 25%
  • 24%