Tanečníčka a mamička Ivana Gáborík si dni na materskej dovolenke užíva naozaj naplno. Okrem starostlivosti o malú dcérku tiež dennodenne inšpiruje svojich fanúšikov na instagrame, kde si vytvorila naozaj veľké publikum. To tentokrát rozdelila na dva tábory!

Sympatická plavovláska si buduje svoje meno v mediálnom svete a svojim fanúšikom pravidelne ordinuje zábery z rozprávkového života práve prostredníctvom sociálnej platformy. Na svoje si prídu mladé maminy, milovníci cestovania, ženy so záujmom zo sveta krásy a v neposlednom rade módne maniačky. Poslednú spomínanú skupinu inšpiruje najnovšie svojimi letnými outfitmi z rodinnej dovolenky. Na najnovšom zábere v retro plavkách rozprúdila debatu o kontroverznom módnom trende.

 

Retro je späť!

Jednodielne plavky v smaragdovom odtieni s volánikmi a opaskom patria k retro kúskom, ktoré zažívajú svoj návrat na módnu scénu, ale ako to medzi trendami býva zvykom, ich strih a prevedenie sa nemusí páčiť každému. Kontroverzný kúsok, ktorý vyzerá ako vystrihnutý z filmového plátna 60. rokov si buď zamilujete alebo nie.

Ivana Gáborík v odvážnych retro plavkách
Ivana Gáborík v odvážnych retro plavkách
Zdroj: instagram/@iversanns

Ivanin záber v netradičných retro plavkách však na sociálnej sieti zožal veľký úspech a zdá sa, že aj dámy, ktoré nepodliehajú trendom jednodielnych plaviek, svoj názor po tejto fotografii predsa len zmenili. Do ktorého tímu patríte vy?

Anketa
Páčia sa jednodielne retro plavky s volánmi a opaskom?
  • 78%
  • 22%