Jasmina Alagič je známa svojim zmyslom pre humor. Najnovšie pobavila fanúšikov správou, že je posadnutá známym americkým hercom. O koho sa jedná?

Jasmina zdieľala článok, v ktorom sa píše, že herec Adam Sandler je aktuálne v Prahe. "Preboha! Ak je to pravda, drahí českí priatelia, tak keď ho uvidíte, tak ho prosím zastavte a povedzte mu, že poznáte ženu, ktorá je ním veľmi posadnutá, obdivuje každé jeho dielo a tupý humor, ktorý vlastne vôbec nie je tupý! A objimite ho, prosím!" povedala Jasmina, ktorá sa len nedávno vrátila s rodinou z dovolenky v Chorvátsku.

 

Neskôr dodala, že dostáva informácie o tom, že sa v Prahe pravdepodobne točí nejaký film pretože je tam viacero hviezd. "Ak Sandler točí niekde film, tak ja som vesmíru  dala dosť jasne najavo, že by som chcela zametať cestu pred jeho nohami," dodala moderátorka s tým, že nevie kde nastala chyba, pretože mala čas a mohla prísť. "Ak ho niekde uvidíte, viete čo máte povedať. Veľmi blízko sa nachádza osoba, ktorá je tebou posadnutá. Nevieš o tom, ale túžiš ju spoznať. To môže byť druhá veta," uzavrela Jasmina. Tak už aspoň vieme, kto je jej obľúbený herec.