Jasmina darovala svojej mame krásne vyznanie.

14. mája je dátum, kedy oslavujú všetky mamy, pričom by sme im mali v tento deň pripomenúť, za čo všetko ich obdivujeme a že sú pre nás dôležité. Výnimkou nie je ani moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská, ktorá svojej mame darovala najkrajší a dojemný odkaz.

Ako píše Nový Čas, tak Jasmina je si so svojou mamou Líviou naozaj blízka a nedá na ňu dopustiť. „Moja mama toho zvládne veľa ako kôň. Aj keď sa s ňou život v niektorých veciach nemaznal, ja by som to určite tak nedala. Inak je to typický Blíženec, sú teda vlastne dve a tak nikdy neviem, ktorej sa dovolám. Mám veľa blízkych kamarátok, no ak sa niečo udeje, volám hneď jej. Tiež sa jej ozývam každé ráno, z čoho má už asi mierne nervy. Stačí len, že jej poviem kukuk a som spokojná, je to môj rituál,“ povedala o svojej mame manželka rapera Rytmusa, ktorá svoju mamu veľmi obdivuje a je s ňou v neustálom kontakte.

Jasmina ukázala zo synovej tváre viac, ako kedykoľvek predtým.
Jasmina ukázala zo synovej tváre viac, ako kedykoľvek predtým.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CqvPcXEorh8/

Okrem toho si je mama malého Sanela vedomá toho, že je svojej mame Lívii dosť podobná, čo sa prejavuje najmä pri niektorých vlastnostiach. „Okrem toho máme spoločnú vlastnosť, že niektoré veci berieme s ľahkosťou a je s nami zábava. Zdedila som po nej aj veľmi výstižný slovník, aj to, že všade, kde sa objavíme, je zábava a všetky napäté situácie dokážeme rozbiť,“ zakončila krásne vyznanie temperamentná hnedovláska.  

FOTKU JASMINY A JEJ MAMI LÍVIE NÁJDETE TU!