V reálnom živote je šťastná po boku známeho herca!

Dianu Ristovú si môžete pamätať ako postavu Romany v seriáli Pán profesor. Mladá herečka tentokrát dostala ponuku obľúbenom rodinnom seriáli, Mama na prenájom, kde stvárňuje sympatickú Lenku. Jej postava prežíva vzťahové peripetie s manipulátorom Dávidom. S kým však tvorí pár v reálnom živote? Budete prekvapení!

DIANIN PARTNER JE ZNÁMY HEREC. FOTO TU

Diana sa okrem herectva venuje aj práci moderátorky. Nie je vám jej hlas povedomý? Ak áno, pravdepodobne radi počúvate rádio. Áno, Diana počas víkendov pracuje aj ako moderátorka. V reálnom živote je 22 ročná kráska šťastne zadaná. Nedávno na svojom Instagrame prezradila jej recept na harmonické partnerstvo.

Mladej herečke stúpa hviezda.
Mladej herečke stúpa hviezda.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CHV3x7dpk5N/

,,Masky dolu. Napríklad aj vďaka tomu nám to funguje, odkedy sme sa spoznali. A uvedomujeme si to aj teraz, v tohtoročný deň masiek. Obaja milujeme divadlo, ale neradi ho hráme pred sebou. Máme radi fikciu, najmä tú filmovú. Nemáme výročie, ani nič také, len výnimočne čas vypisovať na Instagram. Mi tak napadlo, že možno, nech je tento deň kontrastom k bežným dňom, kedy je maska pred 2. človekom na príťaž. Byť sám sebou je proste oslobodzujúce. (nedá mi to, ok, to divadlo pred sebou občas hráme – zväčša sú to monodrámy:)),“ zamyslela sa Diana, ktorej priateľom je jej kolega – herec Oliver Asztalos. Poznať ho môžete napríklad zo seriálu Oteckovia. ICH SPOLOČNÉ FOTKY SI POZRITE TU

Anketa
Pozeráte seriál Mama na prenájom?
  • 90%
  • 10%